Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Rima Misėkienė

Lietuvių k.
Vilnius

2019-06-20

Oi, apie šią nuostabią, nuoširdžią, mielą, be galo gerą, mokytoją, kuri duoda geriausius patarimus, supranta, užjaučia, padrąsina, įkvėpia, pralinksmina, skleidžia aplinkiniam savo energiją, kuri niekada neišsenka, mokytoją, kuri skleidžią šilumą, gėrį ir meilę, be galo man brangią ir mylimą mokytoją galiu daaug ką gero pasakyti...Ji yra man daugiau negu mokytoja, jos pamokos ir tai kaip ji perteikia savo žinias yra kažkas nuostabaus! Iš jos pamokų be galo daug gėrio pasisėmiau visam gyvenimui...Ji sugeba sudominti, be galo gera būdavo klausyti jos pasakojimų apie autorius ir jų kūrybą...Be galo džiaugiuosi, kad ją pažįstu, kad pas ją mokiausi!

2018-11-29

Labai nuostabi mokytoja, kuri sugeba labai sudominti mokinius, viską puikiai išaiškina! Taip pat ji yra žmogus, kuris moka pralinksminti.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.