Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Alytaus "Vilties" mokykla-darželis

Mokykla-darželis
Alytus, Volungės g. 28, Alytus
+370 315 75560

Mokyklos vizija: „Vilties" mokykla-darželis turi tapti toks, kur vaikams ir darbuotojams būtų garantuotos saugios ugdymosi, tobulėjimo sąlygos. „Viltis" – humanizuota mokykla-darželis, kur vaikai su negalia jaučiasi vertinami ir mylimi, pedagoginė sąveika vyksta bendradarbiavimo principu.

Mokyklos misija: priimti kiekvieną vaiką tokį, koks jis yra. Padėti vaikui suvokti šiuolaikinį pasaulį, įgyti kultūrinę bei socialinę kompetenciją ir būti savarankišku, veikliu, atsakingu žmogumi. Formuoti aiškią ir neišskirtinę nuomonę visuomenėje apie vaikus su negalia. Puoselėti etnokultūros tradicijas.

Mokyklos tikslai: suteikti mokiniui dorinės ir socialinės brandos pradmenis, kultūros pagrindus, teikti valstybinius standartus atitinkantį ikimokyklinį, priešmokyklinį ir specialųjį pradinį išsilavinimą, padėti pasirengti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą; Padėti specialiųjų poreikių vaikams lavintis, mokytis pagal gebėjimus, įgyti specialųjį pradinį išsilavinimą, įveikti socialinę atskirtį.

Padėkoti


loading

Vaikų darželių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰