Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Birštono gimnazija

Gimnazija
Birštono sav., Kęstučio g. 29, Birštonas
+370 319 65701
Klasės nuo 1 iki 12

Mokyklos vizija: Moderni, atvira, saugi, besimokanti, diegianti naujas technologijas gimnazija, ugdanti dorą, išsilavinusį, gebantį pritapti prie besikeičiančios visuomenės ir naujų europinių standartų bei išlaikantį tautinę savimonę Lietuvos pilietį.

Mokyklos misija: Gimnazija, teikianti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, vykdanti mokinių poreikius ir polinkius atitinkančią veiklą, ugdanti kompetencijas, reikalingas sėkmingai profesinei karjerai ir asmeniniam gyvenimui bei plėtojanti abipusiai praturtinančius ryšius su mokyklos partneriais.

2019-11-10

Čia mokinuosi nuo pradžių, man tikrai nėra lygių. Vos pamačiau mokytoją Kapačinską, supratau kad čia dar ir linksma.

2019-11-08

.

2019-11-06

Oj kaip šaunu 6 klasėje

2019-11-06

Mano sūnus čia mokinasi iš peties. Puikūs pedagogai

2019-11-06

Dirbu iš peties. Pastangas dedu, rezultatus regu. Saugumą mėgstu, o Birštonas turėjo laisvą vietą saugumo mokymuose. Jaučiu kad mokykla saugesnė.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰