Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Kauno Petrašiūnų progimnazija

Progimnazija
Kaunas, T. Masiulio g. 10, Kaunas
+370 37 456479
Klasės nuo 1 iki 8

Progimnazija veiklą vykdo dviejuose pastatuose, esančiuose M. Gimbutienės g. 9 ir T. Masiulio g. 10. Progimnazija vykdo pradinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį. Sudarytos sąlygos gabių vaikų ugdymuisi. Prioritetas - humanitarinis ugdymas (menai, ekologija, pilietiškumas, etnokultūra). Ne tik vyresnėse, bet ir pradinėse klasėse meninio ugdymo mokomuosius dalykus (dailę ir technologijas, muziką, šokį) dėsto bei neformaliojo švietimo užsiėmimus veda tų dalykų specialistai. Šiuo metu progimnazijoje sukomplektuota 18 klasių, mokosi 396 mokiniai. Dirba 63 darbuotojai, iš jų 43 pedagogai. Progimnazijai vadovauja direktorė Antanina Džiugienė.

2019-02-17

Vaikas lanko šią perspektyvią ir šaunią mokyklą. Su džiaugsmu leisiu ir kitą. Saugi,nuolatos tvarkoma aplinka.Draugiška ir geranoriška bendruomenè.Renovuota mokykla, sutvarkytas stadionas. Kvalifikuoti, šilti, profesionalūs, kurybiški mokytojai. Žingeidūs vadovai. Jauki vidaus aplinka. Rekomenduoju šią puikią mokyklą!

2019-02-17

Puiki, perspektyvi mokykla.Nuolatos tvarkoma, saugi aplinka.Draugiška, geranoriška bendruomenė.Kvalifikuoti ,šilti mokytojai.Vaikas lanko šią mokyklą ir džiaugiasi.Tikrai rekomenduoju! Jaukios vidaus ir išorès aplinkos.

2018-10-02

Leidau savo sūnų į šią mokyklą (pradinės klasės).Patiko mokytojos profesionalumas ir gebėjimas bendrauti su vaikais ir su tėvais. Esu dėkinga vadovams, mokytojams ir visiems, kurie prisideda prie vaikų ugdymo.Šaunios ir paslaugios budinčios, kurios tikrai mato, kas vyksta vaikų gyvenime ir juos pažįsta pakankamai gerai.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Puiki mokytoja, kurios dėka pamilau literatūrą. Visados pasidomėdavo, ką skaitau, padiskutuodavo kūrinius, jų reikšmes, svarbą, pakonsultuodavo iškilusiais klausimais ir negailėjo laiko pertraukų metu paaiškinti kažko, ko nesupratau. Esu labai dėkinga šiai mokytojai už gerą paruošimą egzaminams, įdomias diskusijas ir už meilę knygoms. Gražiausi linkėjimai!

Olga Borkovska2022-09-29

Geriausia iš geriausiu mokytoju! Visada randa bendra kalba kaip su mokiniais, taip ir su tėvais. Nuostabi ir nepakartojama moteris.

Tik geriausi prisiminimai ir patirtys iš šios mokyklos :)

Ko gero geriausia mano sutikta lituanistė :)

Dėkoju