Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis

Pradinė mokykla
Kaunas, Kauno m. sav. Kauno m. M. Yčo g. 2
+370 37 392611
Klasės nuo 1 iki 4

Mokyklos misija

Mokykla, teikianti kokybišką pradinį išsilavinimą Tirkiliškių mikrorajone 7-11 metų vaikams, siūlanti kasdienę paramą spec. poreikių vaikams, įvairiapusį papildomą ugdymą, atvira mokinių tėvams ir visai visuomenei, ugdanti vaikuose sveikos gyvensenos poreikį, skatinanti savarankiškumą, smalsumą, aktyvumą, kūrybiškumą, atsakingumą, ruošianti ugdytinius gyvenimui kokybiškai naujomis sąlygomis – gyvenimui informacinėje visuomenėje.
Dirbantys geriausi mokytojai, sukuriantys puikias galimybes pažinimui, stengdamiesi jas praplėsti, bendradarbiaujantys su tėvais, kuriantys mokomąsias programas.

Mokyklos vizija

Pasiekti, kad Tirkiliškių pradinės mokyklos mokiniai, kiekvienas pagal savo jėgas ir polinkius, nuolat mokydamiesi, įgytų šiuolaikines kompetencijas, leidžiančias jiems pasiekti aukštesnę, nei turėta, gyvenimo kokybę.
Tapti viena geriausių, visiškai Tirkiliškių bendruomenės poreikius tenkinančia saugia pradine mokykla, sugebančia išauginti dorą, gebantį mąstyti žmogų, pasiruošusį tolesniam mokymuisi.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰