Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kauno Veršvų vidurinė mokykla

Vidurinė mokykla
Kaunas, Kauno m. sav. Kauno m. Mūšos g. 6
+370 37 362621
Klasės nuo 1 iki 12

Misija - Teikti kokybišką priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, grįstą šiuolaikinėmis inovatyviomis technologijomis, kūrybiškumą skatinančiais metodais ir edukacine aplinka, kiekvienam mokiniui pagal jo poreikius ir galimybes.
Vizija - Besimokanti, tenkinanti bendruomenės poreikius, savito ugdymo gimnazija, ugdanti kūrybingą, atsakingą, siekiantį asmeninės pastangos ir gyvenimo sėkmės žmogų.
Filosofija - Neužtenka žinoti, reikia panaudoti žinias; neužtenka egzistuoti, reikia būti; neužtenka norėti, reikia veikti.
Vertybės - Pagarba, Mokslas, Sveikata.
Strateginiai tikslai
Gerinti ugdymo ir mokymosi kokybę, siekiant, kad kiekvienas mokinys darytų asmeninę pažangą.
Įgyvendinti verslumo ugdymo naudojant inovatyvias technologijas mokyklos ugdymo turinį, akcentuojant mokinių kūrybingumo ir mokėjimo mokytis kompetencijų ugdymą.
Tapti inovatyviomis technologijomis aprūpinta mokykla.
Skatinti mokytojų kryptingą kūrybiškumo ugdymo naudojant inovatyvias technologijas, technologijų inovacijas, darbo su informacija kompetencijų tobulinimą.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.