Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kauno Veršvų vidurinė mokykla

Vidurinė mokykla
Kaunas, Kauno m. sav. Kauno m. Mūšos g. 6
+370 37 362621
Klasės nuo 1 iki 12

Misija - Teikti kokybišką priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, grįstą šiuolaikinėmis inovatyviomis technologijomis, kūrybiškumą skatinančiais metodais ir edukacine aplinka, kiekvienam mokiniui pagal jo poreikius ir galimybes.
Vizija - Besimokanti, tenkinanti bendruomenės poreikius, savito ugdymo gimnazija, ugdanti kūrybingą, atsakingą, siekiantį asmeninės pastangos ir gyvenimo sėkmės žmogų.
Filosofija - Neužtenka žinoti, reikia panaudoti žinias; neužtenka egzistuoti, reikia būti; neužtenka norėti, reikia veikti.
Vertybės - Pagarba, Mokslas, Sveikata.
Strateginiai tikslai
Gerinti ugdymo ir mokymosi kokybę, siekiant, kad kiekvienas mokinys darytų asmeninę pažangą.
Įgyvendinti verslumo ugdymo naudojant inovatyvias technologijas mokyklos ugdymo turinį, akcentuojant mokinių kūrybingumo ir mokėjimo mokytis kompetencijų ugdymą.
Tapti inovatyviomis technologijomis aprūpinta mokykla.
Skatinti mokytojų kryptingą kūrybiškumo ugdymo naudojant inovatyvias technologijas, technologijų inovacijas, darbo su informacija kompetencijų tobulinimą.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰