Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Klaipėdos Simono Dacho progimnazija

Progimnazija
Klaipėda, Klaipėdos m. sav. Klaipėdos m. Kuršių a. 3 92127
+370 46 410955
Klasės nuo 1 iki 8

VIZIJA
Simono Dacho progimnazija – tai besimokanti, inovatyvi, siekianti aukštos ugdymo(si) kokybės mokykla, prisiimanti atsakomybę už iškeltų tikslų įgyvendinimą ir rezultatus.

MISIJA
Simono Dacho progimnazija yra švietimo institucija, įgyvendinanti pradinio ir I koncentro pagrindinio ugdymo programas, kryptingą teatrinį, muzikinį ugdymą. Mokykla ugdo intelektualią, dorą, sveiką, pilietiškai aktyvią, kūrybišką asmenybę, pasirengusią gyvenimui demokratinėje visuomenėje.

6.6
paremtas 17 atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
8
Tėvai
5.7
Darbuotojai
7.8
Puikiai: 9+
5
Gerai: 7-9
5
Patenkinamai: 5-7
1
Silpnai: 3-5
4
Labai silpnai: 1-3
2
2019-04-15

Patraukli tik mokyklos vieta ir +/- technologinė bazė.

Neįtikėtini kai kurių pedagogų gebėjimai demotyvuoti vaikus mokymuisi, prasta metodinė bazė, nesilaikoma pačios mokyklos įtvirtintų tvarkų, vienintelis sudėtingų situacijų sprendimo būdas - "stručio".

2018-11-22

Šios mokyklos teigiamas pliusas tik vieta .

Mokykla senai užmigo ant savo laurų, kažkada pirmavusi, dėl kūrybiško priėjimo (teatro klasės), kažkur nuplaukė .....Nes mokymosi lygis labai nukritęs. Kas metai išleidžiami į gimnazijas mokiniai vis prastesniu žinių bagažu, ir tai netėvelių ''skundai'' o gimnazijos mokytojų atsiliepimai: "'Dacho mokiniai vieni siplniausių"(pasidomėkite, tėveliai, pasiklausinėkite ir įsitikinsite)'. Tenkja bendrauti su mokytojais, kurie atvirai pasakė, kad mokinių rezultai mokykloje pritempiami, kad parodyti gražią statistiką. Bet kas mokiniui iš tos statistikos, jei perėjus į gimnaziją balai krenta 3-4 balais. Ypač silpna lietuvių kalba, fizika,matematika.Yra vienetai gerų mokytojų, bet jie juk nemoko visų klasių, nes mokykla perpildyta. Apie drausmę nėra net ko kalbėti ,mokykla valdo mokinių irliberalių tėvelių norai. O direktorė atitrūkusi nuo kolektyvo, puošia mokyklos fasadus, sales ,išorę, įvaizdzį (kompiuterizuoja) formuoja, bet KUR MOKYMOSI LYGIS???

2018-11-08

Mokykla lengvai pasiekiamoje vietoje

Daugeliui mokytojų mažai rūpi mokiniams suteikiamų žinių kokybė

2018-09-03

Labai pasikėlusi administracija

2018-01-29

Kodėl 1a klasėje dar rašoma pieštukais? Gal mokytoja supainiojo mokyklą su darželiu?

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti