Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Klaipėdos Simono Dacho progimnazija

Progimnazija
Klaipėda, Klaipėdos m. sav. Klaipėdos m. Kuršių a. 3 92127
+370 46 410955
Klasės nuo 1 iki 8

VIZIJA
Simono Dacho progimnazija – tai besimokanti, inovatyvi, siekianti aukštos ugdymo(si) kokybės mokykla, prisiimanti atsakomybę už iškeltų tikslų įgyvendinimą ir rezultatus.

MISIJA
Simono Dacho progimnazija yra švietimo institucija, įgyvendinanti pradinio ir I koncentro pagrindinio ugdymo programas, kryptingą teatrinį, muzikinį ugdymą. Mokykla ugdo intelektualią, dorą, sveiką, pilietiškai aktyvią, kūrybišką asmenybę, pasirengusią gyvenimui demokratinėje visuomenėje.

2017-11-22

Centras superine vieta. Man mano vaikas kiekvieną dieną grįžęs iš mokyklos giria technologijų mokytoja Saulių labai geras ir kvalifikuotas mokytojas su geru humoro jausmu, puikiai atlieka savo darba

2017-10-25

Šauni, šiuolaikinė mokykla, suremontuota. Geras vaikų kontingentas. Nuostabūs teatro klasių mokytojai.

2017-01-20

Daug popamokinės veiklos, aktyvūs mokytojai ir tėvai, dalyvaujantys vaiku ugdymo ir laisvalaikio procese. Draugiška ir tvarkinga aplinka.

2017-01-13

Inovatyvi , tvarkinga mokykla, didžiulis dėmesys mokiniams.

2017-01-13

Gera mokykla

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰