Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Inga Ambrazaitienė

Pradinis ugdymas
Klaipėda

2022-06-29

Esame laimingi, kad mūsų vaiką moko Mokytoja Inga! Vaikas noriai eina į mokyklą, be jokios baimės ar streso. Ilgą laiką vaikai mokėsi nuotoliu ir stebėjau pamokas. Inga puikiai pateikdavo dėstomą medžiagą, vaikai pamokose dirbo neatsitraukdami, otai reiškia, kad Mokytoja puikiai valdo klasę. Rami, kantri, šilta Mokytoja 🙂

2020-04-30

Esame laimingi, kad mūsų vaiką moko Mokytoja Inga. Puikus šiltas, supratingas žmogus, net gaila palikti 4 klasę. Bus laimingi vaikai, kuriuos ji mokys.

2019-04-30

Viską, kas apibūdina mokytoją Ingą galima sutalpinti į paprastą lietuvišką žodį „Mokytoja“. Konkreti, reikli, rami. Jos širdis neaprėpiamo dydžio, mokytojos meilė vaikams - begalinė. Manau, tokios mokytojos reikia dar ir paieškoti, tad labai džiaugiuosi, kad ji moko mokinius ne kur kitur, o būtent Simono Dacho progimnazijoje.

2017-11-26

Mano vaikas ne pats "lengviausias" savo charakteriu. Darželyje jį sunkiai pakesdavo auklėtojos. Labai pergyvenau dėl klasės mokytojos, nes žinojau, kad rasti kalbą su mano vaiku gali ne kiekvienas. Mokytoja Inga nuo pat pirmos dienos puikiai sutaria su vaiku, kuris kasdien noriai eina į mokyklą, kuriam nereikia pagalbos moksluose, o tai reiškia, kad Mokytoja puikiai išdėsto dalykus. Visada rami, be išankstinio nusistatymo, puikiai išmananti savo darbą Mokytoja.

2017-03-21

Norėjom pakliūti pas kitą mokytoją, bet labai džiaugiuosi mokytoja Inga. Labai nuoširdi, atsakinga, mylinti vaikus mokytoja. Super!

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰