Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Inga Ambrazaitienė

Pradinis ugdymas
Klaipėda

2022-06-29

Esame laimingi, kad mūsų vaiką moko Mokytoja Inga! Vaikas noriai eina į mokyklą, be jokios baimės ar streso. Ilgą laiką vaikai mokėsi nuotoliu ir stebėjau pamokas. Inga puikiai pateikdavo dėstomą medžiagą, vaikai pamokose dirbo neatsitraukdami, otai reiškia, kad Mokytoja puikiai valdo klasę. Rami, kantri, šilta Mokytoja 🙂

2020-04-30

Esame laimingi, kad mūsų vaiką moko Mokytoja Inga. Puikus šiltas, supratingas žmogus, net gaila palikti 4 klasę. Bus laimingi vaikai, kuriuos ji mokys.

2019-04-30

Viską, kas apibūdina mokytoją Ingą galima sutalpinti į paprastą lietuvišką žodį „Mokytoja“. Konkreti, reikli, rami. Jos širdis neaprėpiamo dydžio, mokytojos meilė vaikams - begalinė. Manau, tokios mokytojos reikia dar ir paieškoti, tad labai džiaugiuosi, kad ji moko mokinius ne kur kitur, o būtent Simono Dacho progimnazijoje.

2017-11-26

Mano vaikas ne pats "lengviausias" savo charakteriu. Darželyje jį sunkiai pakesdavo auklėtojos. Labai pergyvenau dėl klasės mokytojos, nes žinojau, kad rasti kalbą su mano vaiku gali ne kiekvienas. Mokytoja Inga nuo pat pirmos dienos puikiai sutaria su vaiku, kuris kasdien noriai eina į mokyklą, kuriam nereikia pagalbos moksluose, o tai reiškia, kad Mokytoja puikiai išdėsto dalykus. Visada rami, be išankstinio nusistatymo, puikiai išmananti savo darbą Mokytoja.

2017-03-21

Norėjom pakliūti pas kitą mokytoją, bet labai džiaugiuosi mokytoja Inga. Labai nuoširdi, atsakinga, mylinti vaikus mokytoja. Super!

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Mokytoja iš pašaukimo, be galo didelės širdies, tačiau tuo pačiu ir reikli. Patys gražiausi žodžiai ir didžiausios rekomendacijos!

Puikus pedagogas, jautrus ir dėmesingas žmogus

Ačiū už nuoširdų bendravimą, pagalbą ir rūpestį! Tokias matematikos mokytojas tik saugoti reikia!

Nuostabi mano vaikų mokytoja .Ačiū

Labai dėkoju šiai nuostabiai mokytojai ! Ji tiesiog tobula!