Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Marijampolės Sūduvos gimnazija

Gimnazija
Marijampolės sav., R. Juknevičiaus g. 32, Marijampolė
+370 343 98832

2019-06-19

Mokytojai labai draugiški, skanus valgyklos maistas, jauku, gera buti šioje mokykloje.

2019-06-19

Mokytojai bendrauja su mokiniais be ribu, mokiniai jauciasi nevarzomi, nedaromas spaudimas, buves direktorius nuosirdziai priesidabo pabendrauti su kiekvienu, pasiteiraudavo ar esame patenkinti mokykla, mokyklos inventorius naujas ir kiekviena pamoka naudojamas.

2019-06-19

Labai šiltas mokytojų kolektyvas, mokytojai žmogiški, suprantantys, padedantys. Mokiniai moka dirbti kartu, ruošiantis šventėms arba renginiams mokyklos bendruomenė dirba kartu ir vieni kitiems padeda. Gaila, kad į šią mokyklą grįšiu tik aplankyti mokytojus, nes gimnazija jau baigta.

2018-01-16

Jauki ir maloni mokyklos aplinka, nuostabūs mokytojai

2017-05-03

Jauki aplinka, mokytojai maloniai ir šiltai bendrauja su mokinais. Yra koncultacinės valandos, kurių metu galima ištaisyti visas savo spragas.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰