Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Marijampolės Sūduvos gimnazija

Gimnazija
Marijampolės sav., R. Juknevičiaus g. 32, Marijampolė
+370 343 98832

2019-06-19

Mokytojai labai draugiški, skanus valgyklos maistas, jauku, gera buti šioje mokykloje.

2019-06-19

Mokytojai bendrauja su mokiniais be ribu, mokiniai jauciasi nevarzomi, nedaromas spaudimas, buves direktorius nuosirdziai priesidabo pabendrauti su kiekvienu, pasiteiraudavo ar esame patenkinti mokykla, mokyklos inventorius naujas ir kiekviena pamoka naudojamas.

2019-06-19

Labai šiltas mokytojų kolektyvas, mokytojai žmogiški, suprantantys, padedantys. Mokiniai moka dirbti kartu, ruošiantis šventėms arba renginiams mokyklos bendruomenė dirba kartu ir vieni kitiems padeda. Gaila, kad į šią mokyklą grįšiu tik aplankyti mokytojus, nes gimnazija jau baigta.

2018-01-16

Jauki ir maloni mokyklos aplinka, nuostabūs mokytojai

2017-05-03

Jauki aplinka, mokytojai maloniai ir šiltai bendrauja su mokinais. Yra koncultacinės valandos, kurių metu galima ištaisyti visas savo spragas.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.