Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Prienų "Ąžuolo" progimnazija

Progimnazija
Prienų r., Prienų r. sav. Prienų m. Kęstučio g. 45
+370 319 51118
Klasės nuo 1 iki 8

Nuo 2012 m. rugsėjo 1 d. mokykla reorganizuota į progimnaziją. Šiais mokslo metais vykdant mokyklų tinklo pertvarkos planą Prienų mieste prie jos buvo prijungta buvusi ,,Nemuno“ pradinė mokykla, todėl mokinių skaičius padidėjo iki 675.
2013–2014 m. m. progimnazijoje mokosi 659 mokiniai, suformuoti 14 1-4 klasių ir 12 5-8 klasių komplektai, veikia viena priešmokyklinio ugdymo grupė.
Progimnazija turi skyrių – Ašmintos daugiafunkcį centrą, veikiantį Ašmintos seniūnijoje už 6 km nuo Prienų, adresu Dvaro g.4, Ašmintos kaimas, Ašmintos sen. LT-59326, Prienų raj. Šiame skyriuje veikia viena mišri priešmokyklinio ugdymo grupė ir dvi jungtinės pradinio ugdymo klasės.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰