Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Prienų "Ąžuolo" progimnazija

Progimnazija
Prienų r., Prienų r. sav. Prienų m. Kęstučio g. 45
+370 319 51118
Klasės nuo 1 iki 8

Nuo 2012 m. rugsėjo 1 d. mokykla reorganizuota į progimnaziją. Šiais mokslo metais vykdant mokyklų tinklo pertvarkos planą Prienų mieste prie jos buvo prijungta buvusi ,,Nemuno“ pradinė mokykla, todėl mokinių skaičius padidėjo iki 675.
2013–2014 m. m. progimnazijoje mokosi 659 mokiniai, suformuoti 14 1-4 klasių ir 12 5-8 klasių komplektai, veikia viena priešmokyklinio ugdymo grupė.
Progimnazija turi skyrių – Ašmintos daugiafunkcį centrą, veikiantį Ašmintos seniūnijoje už 6 km nuo Prienų, adresu Dvaro g.4, Ašmintos kaimas, Ašmintos sen. LT-59326, Prienų raj. Šiame skyriuje veikia viena mišri priešmokyklinio ugdymo grupė ir dvi jungtinės pradinio ugdymo klasės.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.