Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Skroblų g. 3
+370 523 36449
Klasės nuo 1 iki 8

MOKYKLOS VIZIJA
Atvira naujovėms ir pozityvioms idėjoms vidurinė mokykla, o nuo 2015m. progimnazija, užtikrinanti tokią mokymosi aplinką, kuri įgalintų žmogų pagal jo amžių įgyti ir nuolat plėtoti aukštus standartus atitinkančias kompetencijas, kad jis galėtų sėkmingai gyventi ir dirbti savo sociokultūrinėje terpėje, ją įtakodamas ir tobulindamas.
MOKYKLOS MISIJA
Užtikrinti valstybės, savivaldybės deleguotų funkcijų ir švietimo prioritetų įgyvendinimą mokykloje. Formuoti pozityvias mokinių vertybines nuostatas. Plėtoti visokeriopus jų gebėjimus. Ugdyti kritiškai mąstantį, gebantį atsakingai priimti sprendimus bei savarankiškai veikti šiuolaikinėje žinių visuomenėje žmogų, įgijusį mokymosi visą gyvenimą nuostatą.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰