Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Skroblų g. 3
+370 523 36449
Klasės nuo 1 iki 8

MOKYKLOS VIZIJA
Atvira naujovėms ir pozityvioms idėjoms vidurinė mokykla, o nuo 2015m. progimnazija, užtikrinanti tokią mokymosi aplinką, kuri įgalintų žmogų pagal jo amžių įgyti ir nuolat plėtoti aukštus standartus atitinkančias kompetencijas, kad jis galėtų sėkmingai gyventi ir dirbti savo sociokultūrinėje terpėje, ją įtakodamas ir tobulindamas.
MOKYKLOS MISIJA
Užtikrinti valstybės, savivaldybės deleguotų funkcijų ir švietimo prioritetų įgyvendinimą mokykloje. Formuoti pozityvias mokinių vertybines nuostatas. Plėtoti visokeriopus jų gebėjimus. Ugdyti kritiškai mąstantį, gebantį atsakingai priimti sprendimus bei savarankiškai veikti šiuolaikinėje žinių visuomenėje žmogų, įgijusį mokymosi visą gyvenimą nuostatą.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.