Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Marija Gustainienė

Lietuvių k.
Kaunas

2022-07-18

P. Marija labai profesionali, kantri mokytoja. Sugeba paprastai ir aiškiai paaiškinti esmę, sukurti darbingą atmosferą. Padėjo dukrai pasiruošti VBE egzaminui ir sėkmingai jį išlaikyti. Bendradarbiavimas buvo tikrai naudingas, labai protinga investicija į vaiko ateitį. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems norintiems pasiekti puikių rezultatų. Su pagarba, Tatjana ir Paula.

2021-07-15

Pati geriausia lietuvių mokytoja kurią esu kada sutikęs, be jos nebūčiau niekaip išlaikęs šių metų egzamino. LABAI didelis dėkui jums :)

2021-07-15

Nuostabi mokytoja, atrandanti būdų padėti kiekvienam norinčiam išmokti. Veda įdomias, nestandartines pamokas, yra savo srities žinovė - žino istorijų, kurių net internete nerasi.

2020-06-20

+

2020-03-25

Mokytoja, kuri myli savo dėstomą dalyką ir puikiai perteikia tai mokiniams. Struktūra išaiškinta per elementarius pavyzdžius, naudojant įdomius metodus, Didelis dėmesys skiriamas vertinimo kriterijams ir ypač klaidoms, kurios dažnai atlaidžiai vertinamos kitų mokytojų. Sužavėjo individualus dėmesys ir klaidų analizė, kurie padėjo padaryti pažangą. Mokytoja yra be galo apsiskaičiusi ir turinti daug patirties bei žinių. Labai malonu dirbti ir bendrauti.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.