Padėkuoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Marija Gustainienė

Lietuvių k.
Kaunas

2021-07-15

Pati geriausia lietuvių mokytoja kurią esu kada sutikęs, be jos nebūčiau niekaip išlaikęs šių metų egzamino. LABAI didelis dėkui jums :)

2021-07-15

Nuostabi mokytoja, atrandanti būdų padėti kiekvienam norinčiam išmokti. Veda įdomias, nestandartines pamokas, yra savo srities žinovė - žino istorijų, kurių net internete nerasi.

2020-06-20

+

2020-03-25

Mokytoja, kuri myli savo dėstomą dalyką ir puikiai perteikia tai mokiniams. Struktūra išaiškinta per elementarius pavyzdžius, naudojant įdomius metodus, Didelis dėmesys skiriamas vertinimo kriterijams ir ypač klaidoms, kurios dažnai atlaidžiai vertinamos kitų mokytojų. Sužavėjo individualus dėmesys ir klaidų analizė, kurie padėjo padaryti pažangą. Mokytoja yra be galo apsiskaičiusi ir turinti daug patirties bei žinių. Labai malonu dirbti ir bendrauti.

2020-03-25

Sustruktūrizuoti teoriniai aspektai, didelis dėmesys skiriamas VBE vertinimo sistemai, labai empatiška mokytoja, kuriama rami ir saugi atmosfera klasėje. Labai didelis dėmesys skiriamas individualiam darbui. Esu patenkinta, kad mano sūnus turi galimybę mokytis pas tokią mokytoją, abu labai džiaugiamės rezultatu.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Nuostabiausia pasaulyje mokytoja

Pats geriausias kūno kultūros mokytojas, supratingas, sportiškas koks ir turėtų būti mokytojas. Mokina tai ko prašo ir ką pats gali padaryti.

Daug reikalaujanti ir griežta mokytoja, bet niekas kitas taip gerai neišmoko rašyti rašinių ir suprasti literatūros. Ačiū

Labai šauni ir darbšti mokytoja. Linkiu sekmės!

Nuostabi mokytoja!