Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Aušros Vartų g. 23
+370 523 14084
Klasės nuo 1 iki 8

MISIJA
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija – švietimo institucija, teikianti pagal valstybinius standartus patvirtintą pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, diegianti integruotą užsienio kalbų mokymą jau nuo antros klasės, užtikrinanti specialiųjų poreikių mokinių integraciją į aktyvų progimnazijos gyvenimą, organizuojanti mokinių ir mokytojų užklasinę veiklą, siekianti pilietinės brandos, puoselėjanti tradicijas, tautiškumą bei humanizmą.

VIZIJA
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija – švietimo institucija, teikianti pagal valstybinius standartus patvirtintą pradinį ir pagrindinį išsilavinimą viename pagrindiniame mokyklos pastate, lanksčiai prisitaikanti prie besikeičiančių sąlygų, vykdanti profesinio orientavimo darbą ir formuojanti pagrindines kompetencijas, reikalingas pasirenkant tolimesnę mokymosi instituciją.
Progimnazija sukūrusi modernią aplinką, gerai apsirūpinusi informacijos ir komunikacijos technologijos priemonėmis, įkūrusi dienos centrą, laiduojanti psichologinį ir fizinį mokinių saugumą, taikanti besimokančios informacinės visuomenės darbo metodus ir stilių.

FILOSOFIJA
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenės veikla pagrįsta šiuo filosofiniu principu: „… puoselėdami viziją, širdyje turėdami idealus, kuriame savo gyvenimą, savo ateitį…”

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰