Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Aušros Vartų g. 23
+370 523 14084
Klasės nuo 1 iki 8

MISIJA
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija – švietimo institucija, teikianti pagal valstybinius standartus patvirtintą pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, diegianti integruotą užsienio kalbų mokymą jau nuo antros klasės, užtikrinanti specialiųjų poreikių mokinių integraciją į aktyvų progimnazijos gyvenimą, organizuojanti mokinių ir mokytojų užklasinę veiklą, siekianti pilietinės brandos, puoselėjanti tradicijas, tautiškumą bei humanizmą.

VIZIJA
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija – švietimo institucija, teikianti pagal valstybinius standartus patvirtintą pradinį ir pagrindinį išsilavinimą viename pagrindiniame mokyklos pastate, lanksčiai prisitaikanti prie besikeičiančių sąlygų, vykdanti profesinio orientavimo darbą ir formuojanti pagrindines kompetencijas, reikalingas pasirenkant tolimesnę mokymosi instituciją.
Progimnazija sukūrusi modernią aplinką, gerai apsirūpinusi informacijos ir komunikacijos technologijos priemonėmis, įkūrusi dienos centrą, laiduojanti psichologinį ir fizinį mokinių saugumą, taikanti besimokančios informacinės visuomenės darbo metodus ir stilių.

FILOSOFIJA
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenės veikla pagrįsta šiuo filosofiniu principu: „… puoselėdami viziją, širdyje turėdami idealus, kuriame savo gyvenimą, savo ateitį…”

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.