Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Radvilų gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Gelvonų g. 55, Vilnius
+370 5 240 5196
Klasės nuo 8 iki 12

Vizija
Demokratiška, moderni, nuolat besimokanti, atvira pozityviai kaitai, puosėjanti bendražmogiškąsias vertybes, užtikrinanti švietimo kokybę švietimo įstaiga.
Misija
Švietimo įstaiga, kurios darbuotojai (pedagogai) savo veiklą grindžia šiuolaikiniais ugdymo/si metodais, bendradarbiavimo su mokiniais principu, sudaro sąlygas ugdytiniams baigti įgyti pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, ugdo socialiai atsakingą, kritiškai mąstantį asmenį, gebantį prisitaikyti prie technologinės, ekonominės, politinės aplinkos kaitos, organizuoja neformalų ugdymą.

2022-05-02

Norėčiau skirti bendrą padėką visiems gimnazijoje dirbantiems mokytojams ir kitiems darbuotojams. Nepaisant to, kokie jie yra, blogi ar geri, jie savotiškai išmokina naujų dalykų, formuoja mūsų požiūrį į gyvenimą ar padeda suvokti, kas vyksta mūsų aplinkoje. Šioje gimnazijoje dirba be galo daug gerų mokytojų, kurie visada suteiks pagalbą. Vienintelis dalykas, kuris sumažina šios mokyklos reitingas yra mokiniai, kurie pateko į šią gimnaziją pagal gyvenamąją vietą. Daugelis iš jų po 10 klasės išeina į profesinę mokyklą.

2020-02-29

Mindaugas Puodžiukas bene nuoširdžiausias bei komunikabiliausias direktorius lyginant visų Vilniaus mokyklų direktorius.

2019-11-07

Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiá mokyklá, nes mokytojai į kiekviená mokinį žiūri labai pagarbiai. Mokyklos reitinga lsbai numuša vaikai, kurie patenka į šiá mokyklá pagal gyvenamá vietá...

2019-06-10

Palaikomas geras ryšys su tėvais.

2019-06-10

Puiki mokykla

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰