Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Radvilų gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Gelvonų g. 55, Vilnius
+370 5 240 5196
Klasės nuo 8 iki 12

Vizija
Demokratiška, moderni, nuolat besimokanti, atvira pozityviai kaitai, puosėjanti bendražmogiškąsias vertybes, užtikrinanti švietimo kokybę švietimo įstaiga.
Misija
Švietimo įstaiga, kurios darbuotojai (pedagogai) savo veiklą grindžia šiuolaikiniais ugdymo/si metodais, bendradarbiavimo su mokiniais principu, sudaro sąlygas ugdytiniams baigti įgyti pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, ugdo socialiai atsakingą, kritiškai mąstantį asmenį, gebantį prisitaikyti prie technologinės, ekonominės, politinės aplinkos kaitos, organizuoja neformalų ugdymą.

2022-05-02

Norėčiau skirti bendrą padėką visiems gimnazijoje dirbantiems mokytojams ir kitiems darbuotojams. Nepaisant to, kokie jie yra, blogi ar geri, jie savotiškai išmokina naujų dalykų, formuoja mūsų požiūrį į gyvenimą ar padeda suvokti, kas vyksta mūsų aplinkoje. Šioje gimnazijoje dirba be galo daug gerų mokytojų, kurie visada suteiks pagalbą. Vienintelis dalykas, kuris sumažina šios mokyklos reitingas yra mokiniai, kurie pateko į šią gimnaziją pagal gyvenamąją vietą. Daugelis iš jų po 10 klasės išeina į profesinę mokyklą.

2020-02-29

Mindaugas Puodžiukas bene nuoširdžiausias bei komunikabiliausias direktorius lyginant visų Vilniaus mokyklų direktorius.

2019-11-07

Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiá mokyklá, nes mokytojai į kiekviená mokinį žiūri labai pagarbiai. Mokyklos reitinga lsbai numuša vaikai, kurie patenka į šiá mokyklá pagal gyvenamá vietá...

2019-06-10

Palaikomas geras ryšys su tėvais.

2019-06-10

Puiki mokykla

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.